KENDİNE İNANMAK, YARALARI FIRSATA ÇEVİRMEK…
CANSU YAMAN

KENDİNE İNANMAK, YARALARI FIRSATA ÇEVİRMEK…

KENDİNE İNANMAK, YARALARI FIRSATA ÇEVİRMEK…

HİKÂYENİN KAHRAMANI SEN OL

Yaraları bilgeliğe dönüştürün, hayatınızda birçok kez yara alacaksınız, hata yapacaksınız bazı insanlar buna başarısızlık diyecek ama ben öğrendim ki başarısızlık Allah’ın sana ‘’pardon ama yanlış yolda ilerliyorsun’ ’demesidir. Sadece bir deneyimdir sadece bir deneyim. Bazıları başarısız diyecek ama sen deneyim diyeceksin Öğrenmek için tek yolun bu deneyimleri yaşamaktı diyeceksin kim ne derse desin negatif etkilere kendini kaptırmadan dersini alıp yürüyeceksin kendi işte sır burada dersini al deneyimi takdir et yaralan ama öğren ve yürümeye devam et.

Gerçek özgüven içindeki bağ ile ortaya çıkar… Pişmanlık yaşama sorgulamadan yap.

Pişmanlığa zaman harcayabilirsin, ya da bulunduğun yeri kabul edip elinden gelen bütün gücünle ilerleyebilirsin. Pişmanlığı alışkanlık haline getirerek düşüncelerinde günbegün yer vermen hayatının diğer sağlıklı alanlarına da sinsi bir şekilde yayılması demektir. İçindeki güce inan ve farkında ol farkındalık seni yapısal zihnin ötesine taşır.

Hayatımı sadece ben değiştirebilirim. Başkası benim için yapamaz korkularını yen kabul et ve devam et, sınırlarını sen belirle her şeyi yaz ve bir köşeden sadece izle sabırlı ol ve sürece güven. İlk başta size saçma gibi gelebilir ama aslında bizi uzaklaştıran tek bir şey var korkularımız, hiçbir şeyin önemi yok, kendinizle yüzleşin ve farkına varın ne kadar korkak olduğumuzun asıl yaşamak isteyip de yaşayamadığımızın farkına varın başarısız insanlar korkarlar yenilgiden, eleştiriden elindekileri kaybetmekten korkarlar güçsüzlerdir, kaybetmemek için oynarlar çevrelerinde de sürekli şikâyet edenler olur, onlar için her şey nasip kısmettir sadece isterler fakat çocukluk hayallerini bile unutmuşlardır.

Olumlu bir taraf görmek yerine doğuştan bildiğimizi var sayarlar onlar için ya 1 vardır ya da 0 aradaki rakamlar hiçbir anlam ifade etmez bu tarz kişiler sadece izlerler uyurlar ve şikâyet ederler ve korkaktırlar. Başarılı insanların özellikleri ve başarısız insanlarla arasındaki en büyük farklar nelerdir? Bu videonu izlemekle karşında duran engellerin ne olduğunu bilecek ve onların daha çok farkında olacaksın. Kendinle yüzleş! Korkularını yen ve hiçbir şeyden korkma!

Başkalarının tavsiyesini her zaman dinlemeli ama kendini bildiğinden asla şaşmalısın.

Vücudun senin bu dünyayı tecrübe etmen için bir araç olduğu gibi, para ve fiziksel arzuların da bir araç. İstediğini düşündüğün bütün arzularının şu anda sana başkası tarafından verilmesi yeni doğmuş bir bebeğe yetişkin vücudu verilmesinden farksız.
Yeterli bilince sahip olmayan bebeğin hayatı çok zaman almadan çöker.
Hayatını kimse sana veremez, miras kalamaz.

Acısıyla, mutluluğuyla, başarısıyla, hayal kırıklığıyla hayat tarafından işlenmenin verdiği tadın farkına vardığında, sorumluluğu üstlendiğinde;Hayat başlar. Korkma yenilen…

Gerçek bir kahramanın gücü kaslarının değil, kalbinin kuvvetiyle ölçülür. Aradığım böyle bir kalp. Tek istediğim bunun gibi bir şey.   TEŞEKKÜRLER KALPTEN SEVGİLER…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
'KAHRAMANLAR' TERÖRE GÖZ AÇTIRMIYOR
'KAHRAMANLAR' TERÖRE GÖZ AÇTIRMIYOR
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK