TÜRKER’DEN AFRİN GAZİSİNE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, Zeytin Dalı Harekatı sırsında yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Sezer Oğuzhan’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak, çerçeveli Türk bayrağı hediye etti.

TÜRKER’DEN AFRİN GAZİSİNE ZİYARET

Türker ziyaretle ilgili yaptığı yazılı açıklamada, ülkemizin sınır güvenliği için hayata geçirilen milletin ve memleketin menfaatine atılacak her bir adımı sonuna kadar desteklediklerini ifade etti.

Türker, “kahraman Türk askerlerimiz, sınır boylarında, el topraklarında terör örgütü mensupları karşısında hayatlarını memleketleri ve Ay Yıldızlı bayrakları uğruna, gözlerini kırpmadan feda ederken, yaşlısının, engellisinin, çocuğunun ve hastasının oluşuna ülkemizde yaşayan ülkesi için bu hale gelirken sesini çıkartmayan, ülkesi bu haldeyken sadece uzaktan olayların yaşanan savaşın bitmesini bekleyen ve buna müsama edilen Suriyeli genç nüfusu da unutmayacağız. Yine aynı zamanda devletimizi yöneten, iktidar sahiplerinin de komşularla sıfır sorun politikası ile yola çıkıp, komşuların ve dünyanın tümüyle topyekun sorun politika yanlışlarını da unutmayacağız. Sınır güvenliğimizi sağladığı ülkemizin dört bir yanından terör hücrelerinin çökeltildiği, Suriye’nin güvenli toprak bütünlüğünün sağlanması ile ülkemizde yaşayan misafirle, gülüşü için kendi çocuklarını yetim bırakma vatanseverliğine ulaşan şehitlerimize şükran ve minnetlerimizi sunuyorum” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
ŞİMDİ YEŞİLGİRESUN VAKTİ
ŞİMDİ YEŞİLGİRESUN VAKTİ