GAZİLERE MORAL ZİYARETİ

AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Zeytin Dalı Harekatı’nın bir beka harekatı olduğunu ve bölge terör unsurlarından temizleninceye kadar da devam edeceğini söyledi.

GAZİLERE MORAL ZİYARETİ

Sabri Öztürk, Zeytin Dalı Harekatı gazilerini GATA’da ziyaret ederek, tedavileri devam eden Giresunlu Abdullah Kılıç ile Konyalı Hakan Kadir Güney’in sağlık durumları hakkında hastane yöneticilerinden detaylı bilgi aldı. Milletvekili Sabri Öztürk, harekatın başarıyla devam etmesinin millete ve mehmetçiğe en büyük moral olduğunu belirterek, “askerimizin kocaman yüreği ve arkasında Türk Milletinin duaları var. Afrin’e girilmesine sayılı günler kaldı” dedi.

Öztürk, Afrin Harekatı'nda 48. güne girildiğini, kuşatma altına alınan Cinderes'teki terör hedeflerinin havadan ve karadan vurulduğunu belirtti. Öztürk “askerlerimiz Zeytin Dalı Harekatı'nın başlangıcından bu yana 2960 teröristi etkisiz hale getirdi” diye konuştu. Öztürk, Türkiye’ye karşı yapılan terör saldırılarını bertaraf etmek, sınırda kurulmak istenen terör yapılanmalarını engellemek için yapılan operasyonun terör unsurları bertaraf edilinceye kadar süreceğinin altını çizdi. “Bu mücadele, bir Beka mücadelesidir, askerlerimiz bu mücadelenin kahramanıdır” ifadesini kullanan Öztürk, Türk Milletinin teröre karşı tek yürek olduğunu ve Mehmetçiğin bölgede destan yazdığını dile getirdi. Şehitlere Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve gazilere şifa dileyen Öztürk, tedavi gören askerlerin sağlık durumunun iyi olmasından duyduğu memnuniyeti de dile getirdi. Öztürk, gazilerin tedavileri konusunda büyük özveri ortaya koyan GATA hastane yönetimine de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
ŞİMDİ YEŞİLGİRESUN VAKTİ
ŞİMDİ YEŞİLGİRESUN VAKTİ