“SİYASET CİDDİ BİR İŞTİR”

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun İl Başkanı Necati Tığlı, sosyal medya delikanlılarına asla prim vermeyeceklerini kaydetti. Tığlı yaptığı açıklamada, MHP il başkanının Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu’nu lekeleyici, çalışmalarını karalayıcı açıklamaları CHP il örgütü olarak kabul etmediklerini ifade etti. Tığlı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve İl Başkanı Müjdat Öz’ün son yıllardaki iktidar yanlısı politikalarını hayretle izlediklerini belirtti.

“SİYASET CİDDİ BİR İŞTİR”

Siyasetin ciddi bir iş olduğunu dikkat çeken CHP İl Başkanı Tığlı açıklamasında şunları kaydetti;

“Randevu almaya gelip Başkanın il dışında olduğunun bildrilmesine rağmen bu başkan yok diye kapı önünde fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaşmak, ancak başka bir siyasi partiye yanaşarak siyaset yapanların çalışma yöntemidir.

Sosyal belediyeciliğin ve demokrasinin en güzel yaşandığı Giresun İlimiz ve Piraziz İlçemiz güzel çalışmalarıyla her zaman örnek olmuştur. Tek adamlığa, diktatörlüğe, sapkınlığa, ekonomik krize, ülkeyi yönetememe, AKP yanında yer alan MHP bu gün de dün olduğu gibi ittifakıyla AKP’nin gölgesinde siyasetini yapmaya çalışmaktadır. Biz vatanseverler, Ülkesini sevenler olarak dim dik durarak bu siyasilere hiçbir zaman ödün vermeyeceğiz.

Bizim demokrasi anlayışımız budur. Bu doğrultuda da hedeflerimize emin adımlarla ulaşacağız. Kimsenin koltuk değneği olmayacağız, olmaya da niyetimiz yoktur.

Sonuç olarak MHP İl Başkanının bu yaptığı sosyal medya kabadayılıklarına asla prim, ödün vermeyeceğiz. İl Örgütü olarak Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu’nun her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
ŞİMDİ YEŞİLGİRESUN VAKTİ
ŞİMDİ YEŞİLGİRESUN VAKTİ