TKDK PROJE BAŞVURU KABUL TARİHİNİ UZATTI

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun (TKDK) 87 milyon 239 bin avro hibe vereceği 7 sektörü kapsayan projeler için başvuru süresinin 30 Mart Cuma gününe kadar uzatıldığı bildirildi.

TKDK PROJE BAŞVURU KABUL TARİHİNİ UZATTI

TKDK Giresun İl Koordinatörü Emin Serdar Kurşun yaptığı açıklamada, IPARD II Programı 3. Başvuru Çağrı İlanı Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme sektörü kapsamında; bitkisel üretimin çeşitlendirilmesi ve bitkisel ürünlerin işlenmesi ile paketlenmesi, arıcılık ve arı ürünlerinin üretimi ile işlenmesi ve paketlenmesi, zanaatkarlık ve katma değerli ürün işletmeleri, kırsal turizm ve rekreasyon faaliyetleri, su ürünleri yetiştiriciliği, makine parkları ile yenilenebilir enerji yatırımlarına yönelik sunulacak projelere 87 milyon 239 bin avro hibe bütçesi ayrıldığını söyledi. Projeler için 12 Şubat’ta TKDK resmi internet sitesindeki (tkdk.gov.tr) online sistem üzerinden başvuru işlemleri başlatıldı.

Başvuru kabul süresinin uzatılma kararı alınmasıyla online başvuru sistemi 27 Mart Salı 21.00’de kapanacak. Online başvurunun çıktısı ve istenen diğer belgelerin 30 Mart Cuma günü mesai saati bitimine kadar TKDK Giresun İl Koordinatörlüğü’ne teslim edilmesi gerekiyor.

İl Koordinatörü Kurşun ilave süre uzatımı yapılmayacağı için proje başvuru sahiplerinin belirtilen tarihlere ve saatlere kadar işlemlerini tamamlamaları gerektiğini belirterek, başvuru kabullerde yoğunluk yaşanmaması için işlemlerin son güne bırakılmaması gerektiğini tavsiye etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
ŞİMDİ YEŞİLGİRESUN VAKTİ
ŞİMDİ YEŞİLGİRESUN VAKTİ