“BİRLİKTEN HAREKET DOĞAR”

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’ndan Saadet Partisi’ne ziyaret. Çakırmelikoğlu; “Bürokrasi nezdinde yürütülmesi gereken çalışmalar ile ilgili siyasilerimizden önceki dönemler dâhil büyük desteğinizi gördük. Yeni dönemde bu işbirliğimizin atarak devam etmesini umut ediyorum” dedi.

“BİRLİKTEN HAREKET DOĞAR”

Çakırmelikoğlu oda çalışmaları hakkında bilgiler vererek “Giresun adına yapılan tüm çalışmalar ekip işidir. Bu ekibin içerisinde siyasi partiler, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, ticaret erbabımız ile hep birlikte hareket ederek, ilimiz ticaretinin artarak gelişeceğine inanıyorum. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası siyaset üstü bir kurumdur. Giresun’un menfaati için elimizden ne geliyorsa ve gerekiyorsa yapıyoruz.” dedi.

Saadet Partisi İl Başkanı Abdülkadir Bektaş da, Türkiye’nin büyük bir sınavdan geçtiğini belirterek,  “Bu dava hepimizin. Türkiye’nin refahı, barışı ve ileriye güvenle bakabilmesi geçmişte de olduğu gibi hiçbir zaman yılmadan çalışacağız” diye konuştu.

Bektaş; “Giresun Ticaret ve Sanayi Odamız bizim evimiz gibi, bize bunu hissettirdiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Milli Görüş camiası olarak size ve odamıza desteğimiz tamdır ve bu birlikteliğin yeni dönemde de sizinle birlikte devamını diliyoruz” dedi. Toplantının ardından günün hatırası olarak Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Giresun TSO ziyareti fotoğrafı, Saadet Partisi Sosyal İşler Başkanlığının çeşitli konularda hazırladığı kitapçıklar ve ayrıca Adil Seçim Adil Sistem kitabı hediye edildi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
ŞİMDİ YEŞİLGİRESUN VAKTİ
ŞİMDİ YEŞİLGİRESUN VAKTİ