42. VE 47. ALAYIN TORUNLARI SINIR ÖTESİ İÇİN YÜRÜYOR

Memur-Sen Giresun İl Başkanlığı tarafından 24 Şubat Cumartesi günü “Kurtuluş Savaşında Destan Yazan 42. Ve 47. Alayın Torunları Sınır Ötesi İçin Yürüyor” yürüyüşü düzenlenecek. Saat 14.00 da Çotanak İlkokulu önünden başlayacak olan yürüyüş Atatürk Meydanı’nda sona erecek.

42. VE 47. ALAYIN TORUNLARI SINIR ÖTESİ İÇİN YÜRÜYOR

Tüm Giresunluları “Kurtuluş Savaşında Destan Yazan 42. Ve 47. Alayın Torunları Sınır Ötesi İçin Yürüyor” yürüyüşüne çağıran Memur-Sen İl Başkanı Sami Şimşek, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Zeytin Dalı Harekatıyla ülkemizin birlik ve beraberliğine, huzur ve sükûnetine kast eden kapitalizmin, işgalcilerin taşeronları PKK/PYD/YPG gibi hain terör örgütlerinin inlerine girerek,, ortalığı hainlere dar etmesi, taşeron terör örgütlerin ve ağabeylerinin korkulu rüyası olduğunu kaydetti.

Şimşek, Memur-Sen olarak Mehmetçiğinin sonuna kadar yanında olduklarını belirterek şu açıklamada bulundu;

“Sınır Ötesi Harekât başlar başlamaz Kurtuluş Savaşında destanlar yazan 42. Ve 47. Gönüllü Alayların Giresunlu torunları olarak, harekâta olan desteğimizi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’a, Sayın Milli Savunma Bakanımız Nurettin Canikli ile Genel Kurmay Başkanımız Hulusi Akar’a Sivil Toplum Kuruluşları olarak telgraf çekerek ilettik. Ayrıca kitlesel basın açıklaması yaparak, bu desteğimizi kamuoyu ile paylaştık. Mehmetçiğimiz göğüs göğse hainler topluluğuna meydan okurken, bizler boş duramazdık. Mehmetçiğimize vermiş olduğumuz desteğin toplumun tüm katmanlarıyla da paylaşılması için Memur-Sen İl Temsilciliği olarak Tertip Komitesi kurduk. Binlerin katılımıyla harekâtta şehit düşen Aziz Şühedalarımız adına görev verildiği takdirde; her türlü göreve hazır olduğumuzu, şehitlerimiz adına siperde yer alacağımızı tüm dünyaya haykırmak istiyoruz. Sesimizin Kahraman Mehmetçiğimize güç, düşmana korku salması için Kurtuluş Savaşında Destanlar yazan 42. Ve 47. Gönüllü Alayların torunları olarak, Zeytin Dalı Operasyonuna Destek yürüyüşü, akabinde Şehitlerimizi anma ve Şehitlerimize okunan hatimlere yapılacak dua programını tertip ettik. 24 Şubat 2018 Cumartesi günü Saat: 14.00’te Giresun Çotanak İlkokulunun (Yeniyol Mevkii) yanından Mehter Takımı eşliğinde başlayacak olan yürüyüşümüze, Belediye Atatürk Meydanında yapılacak şehitleri anma ve dua programına tüm halkımızı AY-YILDIZ bayraklarıyla davet ediyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
'KAHRAMANLAR' TERÖRE GÖZ AÇTIRMIYOR
'KAHRAMANLAR' TERÖRE GÖZ AÇTIRMIYOR
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK