MERKEZ İLÇE ‘EROĞLU İLE YOLA DEVAM’ DEDİ

İYİ Parti Giresun Merkez İlçe Kongresi yapıldı. Sandıktan mevcut başkan Abdulkadir Eroğlu başkanlığında, 33 asil ve 33 yedek üyeden oluşan yeni yönetim kurulu çıktı. Bu sonuçla hem Abdulkadir Eroğlu güven tazelemiş oldu hem de mevcut yönetim kurulunda küçük bazı değişiklikler yapılmak suretiyle daha aktif çalışacak ekiple yola devam edilmesi planlandı. İl kongreleri de tamamlandıktan sonra, İYİ Parti’nin seçime girmesinin önünde mevzuat açısından hiçbir engel kalmayacağı kaydedildi.

MERKEZ İLÇE ‘EROĞLU İLE YOLA DEVAM’ DEDİ

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir Eroğlu, İYİ Parti Merkez İlçe başkanlığı olarak önümüzdeki süreçte daha aktif bir şekilde sahada olacaklarını bildirdi.

Eroğlu, “Tüm üyelerimizle birlikte, ülkemizin beklentilerine uygun bir siyaset anlayışını benimseyerek, ülkemizin içinde bulunduğu problemleri objektif bir bakış açısıyla halkımıza anlatacağız. Sadece sorunları anlatmakla kalmayacağız; çözümlerimizi de vatandaşlarımıza sunacağız. Sağduyulu ve vatandaşı germeyen bir politika izleyerek Türkiye’nin daha iyi yönetilebileceğini algısını zihinlerde oluşturmak istiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin bölgesel ve küresel sorunlarda oyun kurucu ve sözü dinlenen bir ülke olması en büyük hedefimizdir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, temel hak ve özgürlükler alanında dünyanın sayılı ülkeleri arasına girdiği ve geleceğe güvenle baktığı bir ülke hayal ediyor ve hedefliyoruz.

Bu basın açıklaması içinde bulunduğumuz günlerin hassasiyeti nedeniyle iki gün gecikmeli yapılmıştır. Çünkü bizler hiçbir siyasi gelişmenin, cephede ülkesi için savaşan askerlerimizden daha öncelikli olabileceğini düşünmüyoruz. Bu vesileyle Allahtan şehitlerimize rahmet, cephedeki askerlerimize kolaylıklar diliyoruz” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YILMAZ VURAL GÖNDERİLDİ
YILMAZ VURAL GÖNDERİLDİ
YEŞİLAY HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK
YEŞİLAY HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK