BOZBAĞ’DAN RESTE REST!

Yeşil beyazlı kulübü kaosa sürüklemeye çalışanlara seslenen Bozbağ, “Bütün bunlar ‘Şampiyon yapamazsam Mayıs’ta kongre yaparım’ dedikten sonra yaşanmaya başladı. Şimdide diyorum ki; ‘Bu takım Süper Lig’e çıkana kadar ben buradayım” dedi Bozbağ, “Sportif başarının da gelmesi kolay değil, bunun için savaşıyoruz. Futbolcuyu mu dövelim? İş kötü günde sahip çıkmak. Rakiplerin her vurduğu gol, bizimkilerin her vurduğu aut oluyor” dedi.

BOZBAĞ’DAN RESTE REST!

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'un Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, "Taraftarımız merak etmesin, biz bu kötü günleri atlatacak bir camiayız, takımı layık olduğu yere götüreceğiz ama biraz anlayış." dedi.

Ligde birçok takım borçla uğraşırken kendilerinin Süper Lig için uğraştığına dikkati çeken Bozbağ, "Sportif başarının da gelmesi kolay değil, bunun için savaşıyoruz. Futbolcuyu mu dövelim? İş kötü günde sahip çıkmak. Rakiplerin her vurduğu gol, bizimkilerin her vurduğu aut oluyor. Bu kadar yenilgiyi ben de beklemiyordum." diye konuştu.

Bozbağ, sportif başarıyı yakalamak adına Yılmaz Vural'ı takımın başına getirdiklerini ifade ederek, "Bu takımı Süper Lig'e çıkarana kadar ben buradayım, savaş devam edecek, çünkü bu taraftar bunu hak ediyor. Taraftarımız merak etmesin, biz bu kötü günleri atlatacak bir camiayız, takımı layık olduğu yere götüreceğiz ama biraz anlayış." değerlendirmesinde bulundu.

“Ben Mayıs ayında kongre yapacağım.” Diyen Bozbağ, “Kulübe geldiğimden beri bir tane üye yapmadım. Varsa bu kulübü benden iyi yönetecek Mayıs ayında bekliyorum. Bütün bunlar ‘Şampiyon yapamazsam Mayıs’ta kongre yaparım’ dedikten sonra yaşanmaya başladı. Şimdide diyorum ki; ‘Bu takım Süper Lig’e çıkana kadar ben buradayım’. Çünkü bu halk bu taraftar bunu hak ediyor. Ben bu kulübün başında olduğum sürece bu kulübe en iyileri gelmeye devam edecek. Bu kötü günleri aşacak güçteyiz. 41 senedir bekliyoruz. Artık Giresunspor’un da ciddi bir federasyon geliri var. Sağolsun Sayın Bakanımızın da destekleriyle kulübü götürüyoruz”  dedi.

Bozbağ,  “Normal eleştirilere açığım ama işin diğer tarafı var. Biz Giresunspor’u kaosa sürüklüyormuşuz gibi bir ortam yaratmaya çalışan çakallar var. Çakal rüya gördü diye kurdun soyu tükenmez. Giresunspor tarihinin en önemli konumunda. Sportif başarı gelsin diye bu takım kuruldu. Gidin personele sorun hangi personelin alacağı var. Kimsenin alacağı yok. İş kötü günde sahip çıkmak, iyi günde değil. Gerçek taraftarlar her şeyi görüyor. Benim sözüm bu kulübü tekrar kaosa sokmaya çalışan 50-100 kişilik gruba” ifadelerini kullandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YILMAZ VURAL GÖNDERİLDİ
YILMAZ VURAL GÖNDERİLDİ
YEŞİLAY HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK
YEŞİLAY HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK