GİRESUN TEŞKİLATLARINA TAM NOT

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl Başkanı Müjdat Öz, hafta sonu Antalya’da gerçekleştirilen il ve ilçe başkanları toplantısını değerlendirdi. Öz, toplantının çok verimli geçtiğini belirtti. Öz, toplantının parti içi kaynaşma açısından Giresun için çok verimli geçtiğini kaydetti. Öz, Türkiye’nin içinde bulunduğu bu kritik süreçte Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin her zaman olduğu gibi Türkiye ve dünya gündeminde ses getirecek açıklamalar yaptığını vurguladı.

GİRESUN TEŞKİLATLARINA TAM NOT

MHP İl Başkanı Öz, toplantıda genel başkan yardımcıları ve teşkilat başkanı ile yapmış oldukları değerlendirmelerde Giresun MHP teşkilatına olan güveni gördüğü için çok mutlu olduğunu söyledi. Öz, Giresun MHP’ye teşkilatının artık kurumsal yönetildiğini ve Giresun teşkilatına olan güvenin genel başkan yardımcıları ve teşkilat başkanından duyulmasının kendileri için onur ve gurur olduğunu bunun kendilerine daha çok kamçıladığını ve hırslandırdığını bundan sonraki çalışmaların daha hırslı ve daha başarılı geçeceğini ifade etti.

Öz, MHP olarak önümüzde 18 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan büyük kurultayının tüm dünya ve Türkiye’de ses getirecek şölen havasında geçeceğini belirtti. Giresun Teşkilatı olarak her zaman dik ve kararlı bir şekilde Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin yanında dik durarak genel merkezin takdirini kazanan teşkilatının aynı kararlılıkla desteklerinin devam edeceğinin altını çizdi. Öz, 18 Mart 2018 tarihinde gerçekleşecek büyük kurultaya Giresun teşkilatı olarak gene büyük bir çıkartma yapmak için çalışmalara başlandığını belirtti.

Öz açıklamasının sonunda, Zeytin Harekatı’nda şehit düşe askerlere Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, gazilere ise acil şifalar diledi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YILMAZ VURAL GÖNDERİLDİ
YILMAZ VURAL GÖNDERİLDİ
YEŞİLAY HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK
YEŞİLAY HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK