BOZBAĞ SERT ÇIKTI

“Ben bu takımı şampiyonluğa oynatacağım dedim, küme düşmeye oynatacağım demedim. Bu Giresunspor sahipsiz değil. Mali açıdan düzeltmişiz, altyapı açısından düzeltmişiz... Tesis yenilenmiş, yeni stadyum yapılıyor. İlk beşin içerisinde mücadele veriyor. Giresunspor'u yenen bayram yapıyor eskiden Giresunspor ile maçı olan oynamadan 3 puanı hanesine yazıyorlardı. Kim ne söylerse söylesin Giresunspor şampiyonluğa oynamaya devam edecek.”

BOZBAĞ SERT ÇIKTI

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, düzenlediği basın toplantısında yapılan eleştirilere ve yeni hoca arayışlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Giresunspor'u kayyumdan alıp, mali durumu düzeltip şampiyonluğa oynatan bir takım haline getirdiklerini hatırlatan Mustafa Temel Bozbağ, asla Giresunspor'un eski günlerine dönmeyeceğini ifade etti. Bozbağ, beklemedikleri bir istifa olduğu için de yeni hoca arayışında biraz zamana ihtiyaç olduğunu söyledi.

Giresunspor Kulüp Başkanı Bozbağ, İstanbulspor maçında beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını belirterek, "Benim ve arkadaşlarımın herkesin görüşüne, fikrine saygısı var. Herkesin bir kulübü yönetme şekli var. Biz de 6 sene önce yönetmeye talip olduğumuzda bir plan çerçevesinde buraya geldik. Ben bu kulübü 1. Lig ya da Süper Lig'de almadım. Biz kulübü adaysız, kayyumdan aldık. Belirli bir kesim bazı şeylerden mutlu olmuyor. Bazı şeyleri farklı görmek istiyorlar. Sahasında pozisyon yokken 3 tane önemli maçta 90 artıda gol yedik. Giresunspor 90 dakika boyunca tek kale maç oynuyor. Giresunspor bir şansızlık yaşıyor, gol yiyor. Giresunspor takımı iyi bir takım ve iyi futbol oynuyor. Anormal şansızlıklarımız var bunu kabul ediyoruz. Zaten bazı kesimler var kötü sonuçlarda ortaya çıkıp her mağlubiyetten sonra hortluyorlar. Sanki Giresunspor trilyonlar harcamış, borç batağında ancak başarı gelmiyor gibi eleştiriyorlar. Biz hayal peşinde koşmadık, çalmadık çaldırmadık. Hayal peşinde koşmadık ve görev süremiz bitene kadar da koşmayacağız. Devre arasında 6 oyuncu gönderdik, 8 tane oyuncu aldık. Gönderdiklerimiz ve aldıklarımız bütçemiz içerisindedir. Sene sonunda gelip mali bütçeye bakarlar. Ben bu sözleri Giresunspor'u eski günlerine döndürmeye çalışan kesime söylüyorum. Ben bu takımı şampiyonluğa oynatacağım dedim, küme düşmeye oynatacağım demedim. Bu Giresunspor sahipsiz değil. Mali açıdan düzeltmişiz, altyapı açısından düzeltmişiz... Tesis yenilenmiş, yeni stadyum yapılıyor. İlk beşin içerisinde mücadele veriyor. Giresunspor'u yenen bayram yapıyor eskiden Giresunspor ile maçı olan oynamadan 3 puanı hanesine yazıyorlardı. Kim ne söylerse söylesin Giresunspor şampiyonluğa oynamaya devam edecek. Bu takım, bu çocuklar iyi oynuyor. Kötü oynayan olsa önce biz müdahale ederiz. Bakanımıza Giresun'un en büyük markasının arkasında durduğu için teşekkür ediyoruz. Bakanımız sadece bu başkan ve yönetimin değil her başkanın arkasında durdu. Bunun için teşekkür ediyoruz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YILMAZ VURAL GÖNDERİLDİ
YILMAZ VURAL GÖNDERİLDİ
YEŞİLAY HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK
YEŞİLAY HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK