İYİ PARTİ YAĞLIDERE İLÇE BİNASI AÇILDI.

İYİ Parti Yağlıdere İlçe Başkanlığı binası İl Başkanı Ünzile Yüksel, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve partililerin yoğun katılımıyla kalabalık bir törenle açıldı.

İYİ PARTİ YAĞLIDERE İLÇE BİNASI AÇILDI.

İYİ Parti İlçe Başkanı Halis Türk, katılımlarından dolayı partililere teşekkür ederken, yıllarca eğitimci olarak hizmet ettiği Yağlıdere’ye siyasetçi olarak da hizmet etmenin onurunu yaşadığını ve İYİ partinin Yağlıdere ve Giresun’a iyi geleceğini belirtti.

İl Başkanı Ünzile Yüksel de, geçmişte öğretmen olarak görev yaptığı Yağlıdere’de partisinin ilçe teşkilatının açılışını yapmaktan gurur duyduğunu, her köşesinde ayrı bir anısının olduğu güzel Yağlıdere’nin hayatında önemli bir yeri olduğunu belirtti. İYİ Parti’nin bir zorunluluktan doğduğunu söyleyen Yüksel, ülkede haksızlığın, adaletsizliğin, yolsuzluğun, hukuksuzluğun ve de partizanlığın ayyuka çıktığı bir dönemde İYİ Parti’nin ülke insanında bir umut olduğunu, her türlü haksızlığın ve hukuksuzluğun üzerine kararlılıkla gideceklerini belirterek, yapılacak ilk seçimde iktidar olacaklarını ve bu yolda korkmadan cesurca yürüyeceklerini söyledi. Konuşmaların ardında İYİ partiye yeni katılan üyelere rozetleri takıldı ve hayırlı olsun dilekleriyle parti binasının açılışı yapıldı.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
'KAHRAMANLAR' TERÖRE GÖZ AÇTIRMIYOR
'KAHRAMANLAR' TERÖRE GÖZ AÇTIRMIYOR
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK