“BU DAVANIN GAYESİ HAK RIZASI, HALK HİZMETİDİR”

AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Keşap ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Şenlikoğlu, İlçe Ziraat Odasını ziyaret etti, ilçe esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek kendileriyle sohbet etti. AK Parti Keşap İlçe Teşkilatı ile de toplantı yapan Şenlikoğlu, gelecek yıl yapılacak olan Mahalli İdareler, Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerle Türkiye'nin yeni bir döneme gireceğini söyledi.

“BU DAVANIN GAYESİ HAK RIZASI, HALK HİZMETİDİR”

 

İl Başkanı Şenlikoğlu, AK Parti'nin sadece siyasi bir parti ve hareketten ibaret olmadığını kaydederek, “Bu davanın gayesi hakk’ın rızası ve halkın hizmetidir. Kurulduğu günden bu yana liderimiz Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde girdiği her seçimden zafer ile çıkan Partimizin başarısının ardındaki sır budur. Gitmiş olduğum her ilçemizde birlik, beraberlik ve kardeşlik havası olduğunu görüyoruz. Görevi devreden arkadaşlarımızla ve görevi devralan arkadaşlarımız kucaklaşıyorlar. Görevi devreden arkadaşlarımız sadece resmi olarak görevi bitiyor. Ama bu davadaki hizmet görevi bitmiyor, çalışmaya devam ediyor” dedi.

Şenlikoğlu, ilk günkü aşkla çalışmalarına devam ettiklerini vurgulayarak,  Hamdolsun Kongrelerden daha da güçlenerek çıktık. Kongreler asla bir tasfiye süreci değildir. Aksine takviye sürecidir. Bu kongrelerle yapılan, yorulan, yıpranan arkadaşlarımızla daha dinamik, daha enerjik arkadaşlarımız arasındaki görev değişimidir. İlk günkü aşkla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalışmalarımızın ana teması daha çok tevazu, daha çok gayret olacaktır. Daha çok gönüllere dokunacağız ve daha çok gönül alacağız, zira gönül almadan oy alamazsınız” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ELEKTRİK SAYAÇLARI ARTIK ÜCRETSİZ!
ELEKTRİK SAYAÇLARI ARTIK ÜCRETSİZ!
REYHANLI'DAN GİRESUN'A MEKTUP VAR!
REYHANLI'DAN GİRESUN'A MEKTUP VAR!