“ESNAFIN SESİ OLACAĞIZ”

Giresun Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’ne bağlı meslek odalarından seçimli olağan genel kurullar tüm hızıyla sürüyor. En fazla üyeye sahip olan Giresun Bakkallar ve Lokantacılar Odası Olağan Genel Kurulu 13 Ocak Cumartesi günü saat 11.00 da GESOB toplantı salonunda yapılacak. Genel Kurulun favori adayı Mehmet Yavuz seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Değişimden yana olan oda üyelerinin Yavuz’a desteği tam.

“ESNAFIN SESİ OLACAĞIZ”

Oda başkanı seçilmesi halinde işe oda ile üyeler arasındaki bağı yeniden güçlendirmekle başlayacağını ifade eden Mehmet Yavuz, “Eğer üyelerimiz şahsımı ve yönetim kurulumu bu göreve layık görürlerse, ilk yapacağım iş esnaflar arasında kaybolan sevgi, saygı ve birlik beraberliği sağlayarak, esnafların kendi kendisi yönetmesini sağlayacağım. Birlik, beraberlik halinde işlerin çorap söküğü gibi çözüleceğine ve sorunların ortadan kalkacağına inanıyorum” dedi.

Temiz, ahlaklı ve dürüst esnaflık sloganı ile yola çıktığının altını çizen Giresun Bakkallar ve Lokantacılar Odası Mehmet Yavuz şunları kaydetti;

“Görevim süresince bu ilkelerden asla taviz vermeyeceğim. Esnafımızın bütün sorun ve dertleriyle her zaman ilgileneceğim. Esnaf hiçbir zaman sahipsiz değildir. Yönetimde herkesin görüş ve fikrine yer vereceğim. Hedeflerimiz doğrultusunda Giresun Bakkallar ve Lokantacılar Odası’nı etkin ve adından söz edilir hale getireceğiz. Seçim öncesinde tek tek ziyaret ettiğimiz esnaflarımızın sorunlarının çözümü noktasında kamu, kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleriyle birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Bu tüm esnaflarımıza sözümüzdür. Sekiz yıldır yönetim kurulundayım ve Giresun esnafı ve özellikle pazarcı esnafının geleceğini daha ileriye taşımak istiyorum. Esnaf arkadaşlarımızın gücünü göstermek için 13 Ocak Cumartesi günü saat 11.00 da tüm üyelerimizi kendi gelecekleri için oy kullanmaya davet ediyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
'KAHRAMANLAR' TERÖRE GÖZ AÇTIRMIYOR
'KAHRAMANLAR' TERÖRE GÖZ AÇTIRMIYOR
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK