TIĞLI MAZBATASINI ALDI.

30 Aralık’ta yapılan 36. Olağan Genel Kurulda güven tazeleyen CHP İl Başkanı Necati Tığlı ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldı. Tığlı yaptığı açıklamada, yeni heves ve heyecanla işe koyulduklarını kaydetti.

TIĞLI MAZBATASINI ALDI.

CHP İl Başkanı Necati Tığlı, partililerin güvenine layık olmak için ekip ruhuyla, inançla, gayretle çalışacaklarını, iktidar yolundaki partilerine Giresun'dan önemli katkıyı sunacaklarını belirtti. Öndeki sürecin oldukça önemli olduğuna dikkat çeken Tığlı, “Partimizin ötesinde, ülkemizin kaderini belirleyecek seçimler yapılacak. Bu seçimlerden alnımızın akıyla çıkacağımıza inancım tamdır. Yerelde; Giresun merkez belediyesini üçüncü kez kazanacağız, ilçe belediyelerinde de sayımızı artıracağız. Genelde ise; CHP iktidar olacak. Ülkemizin haline baktığımızda bütün işaretler bunu destekliyor. Çünkü artık halkımız temiz siyaset, adalet, insanca yaşam istiyor. Halkımız yalandan dolandan, ezilmekten, baskıdan bıktı usandı. Halkımız yarınından umutsuz olmaktan bunalıma girdi. Türkiye'yi normalleştirecek, halkımızın ihtiyaçlarına cevap verecek, adaleti, eşitliği, bağımsız yargıyı tesis edecek, içte ve dışta güveni sağlayacak, kısacası insanımızın yüzünü güldürecek tek parti Cumhuriyet Halk Partisi'dir” dedi.

“İNANÇLIYIZ, KARARLIYIZ, BAŞARACAĞIZ”

İnanç ve kararlılıkla başaracaklarının altını çizen Tığlı şunları kaydetti;

“Bu defa daha büyük bir heves ve heyecanla işe koyulduk. İlk olarak İl Genel Meclisi üyelerimizle toplandık. İlimizin sorunlarına ilişkin kapsamlı bir bilgi alış verişi yaptık. Partimizin her kademesindeki insanlarımızla, STK'larla, yerel yönetimlerle, muhtarlarımızla, basınımızla sürekli istişare içinde olacağız. En önemlisi de her zaman olduğu gibi bundan sonra da halkımızla iç içe, yan yana olacağız. Toplumun her kesimi ile sağlıklı iletişimlerimiz sürecek ve birlikte güzel günlere kavuşacağız.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
'KAHRAMANLAR' TERÖRE GÖZ AÇTIRMIYOR
'KAHRAMANLAR' TERÖRE GÖZ AÇTIRMIYOR
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK
KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK