“GİRESUN’U TANITMAK HERKESİN GÖREVİ”

Milletvekili Sabri Öztürk, Giresun’un bilinenden ve söylenenden daha fazla özellik ve güzelliklere sahip olduğunu belirterek, herkesi bunları keşfetmeye davet etti. Öztürk "Giresun’un geleceği Turizm" dedi. Öztürk, Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda Giresun Standını ziyaret etti.

“GİRESUN’U TANITMAK HERKESİN GÖREVİ”

AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, insanların ekonomik ve fiziksel şartlar nedeniyle hayattayken dünyada birçok yeri görme fırsatı yakalayamadığını dile getirerek, böylesi fuarlarla bir anlamda kısa bir dünya turu yapma fırsatı yakaladıklarını söyledi.

Giresun standında İzmir’de ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yaşayan Giresunlularla da sohbet etme imkanı yakalayan Öztürk, Giresun’un Giresun dışında tanıtımının çok önemli olduğunu, bu tür fuarların şehrin bilinmeyen güzelliklerinin görücüye çıkarılması için de iyi birer fırsat olduğunu kaydetti. Giresun’un güzelliklerinin tanıtılması noktasında yediden yetmişe herkese görevler düştüğünü hatırlatan Öztürk, bir Giresun Milletvekili olarak Türkiye’nin ve dünyanın hangi noktasında olursa olsun Giresun’u anlatmaya ve tanıtmaya bıkmadan yorulmadan devam edeceklerinin altını çizdi. Öztürk, “ Giresun’un geleceği turizm. Karadeniz'in en güzel doğası, yaylaları bizim ilimizde. Biz hükümet olarak altyapıyı yapıp, iyi tanıtımlar yaparak bölgenin turizm potansiyelinin daha da artmasını hedefliyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ELEKTRİK SAYAÇLARI ARTIK ÜCRETSİZ!
ELEKTRİK SAYAÇLARI ARTIK ÜCRETSİZ!
REYHANLI'DAN GİRESUN'A MEKTUP VAR!
REYHANLI'DAN GİRESUN'A MEKTUP VAR!