İL BAŞKANI BOZALİOĞLU YÜKSEL

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Giresun kurucu il başkanı olarak Avukat Ünzile Bozalioğlu Yüksel’i atadı. İl başkanı olarak, İYİ Parti kurucular kurulunda yer lalan Giresun eski Milletvekili Orhan Erzurum’un atanması beklenirken, Bozalioğlu Yüksel’in kurucu il başkanlığı Ankara’da düzenlenen basın toplantısıyla resmen açıklandı. Türkiye’nin refahı için taşın altına ellerini koyarak, İYİ Parti’de varım dediğini belirten Yüksel, “Türkiye ve Giresun iyi olacak” dedi.

İL BAŞKANI BOZALİOĞLU YÜKSEL

İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın aralarında Giresun’unda bulunduğu 6 il başkanını kamuoyuna açıkladı. İYİ Parti Giresun Kurucu İl Başkanı olarak avukat Ünzile Bozalioğlu Yüksel atandı. Koray Aydın Ankara’da düzenlediği basın toplantısında 6 il başkanını tanıttı. Basın toplantısına Giresun İl Başkanı olarak atanan Ünzile Bozalioğlu’da katıldı. Bozalioğlu Yüksel Öncü Gazetesine yaptığı değerlendirmede, şahsına tebliği edilen bu görevi seve seve kabul ettiğini kaydetti. Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiği bu dönemde yüklendiği görevin farkında olduğunu ifade eden Yüksel, “Taşın altına elimizi koyarak, bende İYİ Parti’de varım dedim. Ülkemizin geleceği ve refahı için var gücümüzle çalışacağız. İnşallah Türkiye iyi olacak, Giresun iyi olacak” dedi.

İşe il yönetim kurulu ve ilçe teşkilatlarını oluşturmakla başlayacaklarını belirten Yüksel, kendisine kurucu il başkanlığı görevini tebliğ eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ve divan kuruluna teşekkür etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ELEKTRİK SAYAÇLARI ARTIK ÜCRETSİZ!
ELEKTRİK SAYAÇLARI ARTIK ÜCRETSİZ!
REYHANLI'DAN GİRESUN'A MEKTUP VAR!
REYHANLI'DAN GİRESUN'A MEKTUP VAR!