KAMUOYU BİR AÇIKLAMA BEKLİYOR

İskeleti çıkartılan Giresun Olimpik Yüzme Havuzu ne olacak? Giresun kamuoyu bu konuda yetkililerden bir açıklama bekliyor. Tadilat amaçlı büyük bir bölümü yıkılan ve şu anada hiçbir çalışmanın yapıldığı havuzun bu halini görenler, bu görüntünün Giresun’a hiç mi hiç yakışmadığını ifade ediyor.

KAMUOYU BİR AÇIKLAMA BEKLİYOR

Zamanında yapılırken yeri çok tartışılan ancak yapıldıktan sonra iyi kötü, Giresunlulara ve sporculara hizmet veren Olimpik Yüzme Havuzu harabe hali görenleri şaşırtıyor. Yaz başı tadilat amaçlı hizmete kapatılan ve büyük bir bölümü yıkılarak, iskeleti çıkartılan havuzda herhangi bir çalışma yapılmaması ve ne olacağının tam bir muamma olması tepkilere neden oluyor. Giresun kamuoyu yüzme havuzunun durumuyla ilgili yetkililerden bir açıklama bekliyor. Yüzme havuzunun bu görüntüsüyle Giresun’a hiç mi, hiç yakışmadığını belirten vatandaşlar, tadilat yapılmayacaktı neden hizmete kapatılarak, bu hale getirildi? Yada tamamı yıkılıp yeniden inşa edilmiyor. Bu görüntü Giresun’a yakışıyor mu? Diye sordular.

 

Eski bina ne kadar dayanıklı ve yeterli mi olur diye de soran vatandaşlar, yürütülen yöntemin yanlış olduğunu, yüzme havuzunun tamamen yıkılarak sıfırdan yapılması gerektiğini vurguladılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YILMAZ VURAL GÖNDERİLDİ
YILMAZ VURAL GÖNDERİLDİ
YEŞİLAY HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK
YEŞİLAY HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK