'El ele Görele'mize hizmet edeceğiz.'

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, 'Camiler Ve Din Görevlileri Haftası' olması dolayısıyla ilçede görev yapan din görevlileriyle bir araya geldi. Din görevlileriyle tek tek selamlaşan Erener, din görevlilerinin haftasını kutladı.

'El ele Görele'mize hizmet edeceğiz.'

Belediye Başkanı Tolga Erener, Belediye olarak cami için istenilen hiç bir şeyi hiç zaman geri çevirmediklerini söyledi. Harama, hileye bulaşmadan insanlardan Allah razı olsun sesi duyabilmek için hizmet çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğünü belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, "Görele'ye çok güzel hizmetler yaptık. El ele vererek yapmaya da devam edeceğiz. Çünkü ben el ele vererek başaramayacak olduğumuz, deviremeyecek olduğumuz hiç bir engel yoktur ona inanıyorum. Bundan dolayı sizlerden bir şey daha istiyorum. Sizler esasında yapmış olduğunuz görev icabı özel insanlarsınız. İnsanlar bizlere açmayacağı konuları sizlere açabiliyorlar. Sizlere sırlarını verebiliyorlar, dertlerini dökebiliyorlar. Sizlere güveniyorlar. Bizim görmediğimiz, bizim ulaşamadığımız şahsım veya belediyemizle alakalı herhangi bir sıkıntı varsa bunları sizlere yük ediyorum. Lütfen şahsımızı uyarın. Çünkü biz buraya hizmet etmeye geldik. Bizler belki sizler gibi namaz kıldırmıyoruz, din işleriyle ilgilenmiyoruz ama yapmış olduğumuz bir şeyde ibadettir. Bu ibadeti de en güzel şekilde yapmaya çalışıyoruz. Harama, hileye bulaşmadan ve insanlardan Allah razı olsun sesi duyabilmek için" dedi.

Belediyeyi çok kötü durumda devraldıklarını hatırlatan Erener, sözlerini şöyle sürdürdü.

"Şuanda maddi olarak çokta iyi olmasak da hizmetler devam ediyor. Ben bunu tek bir şeyle açıklayabiliyorum. Gelen belli, çıkan belli duayla. Dua olmadan burası dönmez. Lütfen bizlerden dualarınızı eksik etmeyin, görmüş olduğunuz her türlü sıkıntıları bizlere aktarın. Bizim kapımız herkese her zaman açık"

Müftü Vekili Mikail Keskin, Görele'de her zaman ilkleri yapan, ilkleri yaşatan Belediye Başkanı Tolga Erener'e teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YILMAZ VURAL GÖNDERİLDİ
YILMAZ VURAL GÖNDERİLDİ
YEŞİLAY HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK
YEŞİLAY HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANACAK